HAKKIMIZDA

AEDH; denetim, vergi ve yönetim danışmanlığı, kurumsal finansman danışmanlığı, yönetim destek hizmetleri veren ve bu alanların tümünde eğitim sunan danışmanlık şirketidir. Analitik düşünce tarzı ve etik değerleri en üst seviyede tutan farklı yetkinlikleri bir arada bulunduran, geniş sektörel tecrübeye sahip profesyonel ekibimizi müşteri ile bütünleşik bir yapıda sunuyoruz.

Müşterilerimizle işbirliği içinde, onlarla aynı hedefleri paylaşarak daha yüksek performansa ulaşabilmelerine destek olmaktayız. Profesyonel çalışma anlayışımızı oluşturan pek çok farklı prensibin temel amacı, müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek ve onlara değer katan hizmetleri sunabilmektir. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve onlar için gerçekleştirdiğimiz adımlar daima firmamızın ihtiyaçlarından önde gelmektedir. Performansımızın ölçüsü müşterilerimizin başarısıdır.

Müşterilerimize destek olurken hedeflediğimiz ölçü, şirketlerinin değerini ve performansını artırabilmektir. Global iş ortamında daha az kaynakla daha çok getiri elde etmek ve performansını yükseltmek isteyen şirketler, değişken finansal kaynaklarla ticari riskleri aşarken global pazarlarda teknoloji ve iş süreçlerindeki hızlı değişimin üstesinden gelmeyi gerektiren yoğun bir baskıya maruz kalmaktadırlar. Rekabetçi pazarlarda müşterilerimizin hedeflediği büyümeyi ve performansı gerçekleştirebilmeleri için müşterilerimize özel stratejik çözümleri sunmayı hedef edinmiş, tecrübeli, uzman ve dürüst kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Göstermiş olduğunuz güven ve destekten dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Tüm Sorularınız ve İstekleriniz İcin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.